Sezon spadochronowy 2024 rozpoczynamy 11 Maja

Kiedy zaczyna się sezon spadochronowy w 2024 roku?

Nowy sezon 2024 🪂 rozpoczynamy 11 Maja!

Już niedługo startujemy ponownie! Po zimowej przerwie wracamy w przestworza. Obecnie kończymy przygotowania techniczne do rozpoczynającego się niebawem sezonu spadochronowego. Jeżeli chcesz przeżyć przygodę swojego życia, skoki spadochronowe zawsze były Twoim marzeniem a może zwyczajnie chcesz zobaczyć, jak to jest wyskoczyć z samolotu – dobrze trafiłeś. Nasza szkoła spadochronowa z pewnością sprosta Twoim wymaganiom – o ile zdecydujesz się je nam postawić 😉

Skoki spadochronowe wzorem lat ubiegłych, odbywać się będą na Podkarpaciu, w Krośnie, kieruj się na “Aeroklub Podkarpacki”.

Rezerwujcie miejsca na skoki tandemowe, nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!

lub pod numerem: +48 737-444-481
Możesz też wysłać maila na adres: biuro@skydiveclub.pl, wiadomość na FB lub INSTAGRAMIE.
Zaczynamy od rana, kończymy o zachodzie słońca! 💪

Materiały dla uczniów-skoczków do nauki do kwt na sezon 2024 są do pobrania na naszym blogu w bazie wiedzy: PODRĘCZNIK SKOCZKA

Skoczków ze świadectwem kwalifikacji, przed wykonaniem pierwszego skoku w tym sezonie, prosimy o skompletowanie dokumentów:

  • świadectwo kwalifikacji,
  • ważne ubezpieczenie OC,
  • karta zestawu (jeśli posiadasz) z ważną układką zapasu,
  • ważne badania lekarskie (jeśli Cię dotyczą).

Dokumenty prosimy przesłać na adres: biuro@skydiveclub.pl lub przywieźć ze sobą na lotnisko.

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
    regulaminu
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!