Skoki spadochronowe Krosno

Skok ze spadochronem Krosno

Gdzie skoczyć ze spadochronem w Krośnie?

Lotnisko w Krośnie jest aktualnie najbliższą lokalizacją dla mieszkańców województw: Podkarpackiego, Lubelskiego i części Małopolskiego, gdzie można zrealizować skok ze spadochronem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń spadochronowych, skoków tandemowych i skoków indywidualnych.

Przeżyjecie z nami najmocniejsze emocje w najbezpieczniejszy sposób! – SkyDiveClub.pl!

Czy na lotnisku w Krośnie można wykonać skok ze spadochronem?

Tak, jest to najbliższa lokalizacja dla mieszkańców Polski południowo-wschodniej, w której mogą realizować skoki spadochronowe, kieruj się na Aeroklub Podkarpacki.

Rezerwację szybko i wygodnie zrobisz na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem, nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!

Jeśli jesteś zainteresowany tym jak przebiega skok spadochronowy, to zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem.

Możesz również kupić voucher

Dla siebie, lub w prezencie!

Galeria zdjęć skoków spadochronowych w Krośnie:

Skoki spadochronowe Krosno - zobacz lotnisko w Krośnie na filmie:

Nasza szkoła spadochronowa SkyDiveClub.pl, prowadzi szkolenia, oraz realizuje skoki spadochronowe na lotnisku w Krośnie.

Tak, w Krośnie odbywają się skoki spadochronowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły spadochronowej.

W Krośnie można skakać ze spadochronem. Jest to aktualnie najlepiej zlokalizowane lotnisko, na którym mogą skakać mieszkańcy takich województw jak: Podkarpackie, Małopolskie czy Lubelskie.

Zachęcamy do rezerwacji terminu, lub kupienia voucheru na skok spadochronowy.

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
    regulaminu
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!