Rezerwuj skok

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji na skok dla więcej niż 2 osób, skontaktuj się z nami telefonicznie: 737444481.
Groupon możesz zarezerwować wyłącznie telefonicznie.

Pasażer_ka/uczeń-skoczek nie może przekroczyć wagi 105 kg. Skoki ze spadochronem to działalność sportowa, konieczna jest sprawność fizyczna.

Obecnie dostępne są tylko szkolenia SL (na linę desantową – static line).

O rodzajach filmowania przeczytasz tutaj.

UWAGA! system nie współpracuje z adresami w serwisie INTERIA, proszę podać inny adres mailowy

UWAGA! w sezonie 2023 skaczemy na lotnisku w Krośnie do odwołania

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów regulaminu.
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!