Skoki ze spadochronem Tarnów

Marzysz o spektakularnym skoku ze spadochronem w Tarnowie? SkyDive Club, nasza szkoła spadochronowa, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic na niezapomniane przygody w powietrzu. Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo i niezapomniane emocje, dlatego zapewniamy profesjonalne szkolenia oraz skoki w najbezpieczniejszy sposób.

Zarezerwuj swój skok już teraz na naszej stronce internetowej, korzystając z wygodnego i szybkiego systemu rezerwacji. Możesz to zrobić nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!

W sezonie 2023 skoki odbywają się na lotnisku w Krośnie!

Rezerwuj skok

Aby być na bieżąco z naszymi nowościami, śledź nasze profile na Facebooku, Instagramie oraz YouTube.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: FAQ

Sezon skoków spadochronowych w Polsce trwa od kwietnia do października, jednak nie musisz czekać na otwarcie sezonu, aby podarować niesamowite przeżycia. Nasze vouchery na skok są dostępne przez cały rok! To idealny prezent dla bliskiej osoby, której chcesz sprawić niezapomniane wrażenia. Pamiętaj, że ważność vouchera wynosi minimum pół sezonu skocznego, więc możesz je wręczyć nawet poza sezonem, a osoba obdarowana będzie mogła zrealizować swój skok w dogodnym dla siebie terminie.

Przypominamy, że jeśli ważność Twojego vouchera kończy się między listopadem a kwietniem, masz możliwość zrealizowania go najpóźniej w październiku, zgodnie z zapisami regulaminu. Warto jednak zaplanować skok jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w lecie, gdy pogoda jest najbardziej korzystna.

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w powietrzu! Skok ze spadochronem w Tarnowie czeka na Ciebie. Dołącz do nas i poczuj unikalną ekscytację, której doświadczyć można tylko skacząc ze spadochronem!

Sezon spadochronowy w Polsce

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi minimum pół sezonu skocznego. Tak więc w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!

PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów regulaminu.
UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

Skoki-spadochronowe-rzeszow-skydiveclub-platnosci