wymarzony prezenta dla fanów sportów ekstremalnych
skok ze spadochronem dostarcza wrażeń których nie zapomni nawet najbardziej zagorzały fan sportów ekstremalnych

Jaki prezent dla fana sportów ekstremalnych? - To proste - skok ze spadochronem!

Skok ze spadochronem z pewnością należy zarówno do sportów ekstremalnych, jak i do wymarzonych prezentów 😀 Dlatego z pełną odpowiedzialnością odpowiadamy: Skok ze spadochronem to wymarzony prezent dla fanów sportów ekstremalnych! 

Skok ze spadochronem – super prezent

Wiemy od naszych klientów, że spełniamy ich marzenia. Bądź jak my! Spełnij marzenia swojego fana sportów ekstremalnych, lub swojej fanki sportów ekstremalnych. Skok ze spadochronem będzie dla nich niezapomnianym prezentem. Często zdarza się tak, że ktoś kiedyś chciałby skoczyć, że o tym myślał, ale nigdy nie trafił się odpowiedni czas. Zmień to i kup voucher. Czas ograniczy się do jednego roku. Albo zrób jeszcze lepiej i zarezerwuj termin skoku. Wtedy już nie będzie odwrotu. Marzenia są po to, aby je spełniać a nie tylko mieć! 

Lato jest najlepszym czasem na uprawianie sportów ekstremalnych. Jeśli jednak okazja do obdarowania wymarzonym prezentem trafia się w zimie to nic straconego. Vouchery mamy w sprzedaży cały rok. Tak wyjątkowy prezent jak skok ze spadochronem będzie cieszył dwa razy. Raz po wręczeniu vouchera a drugi raz podczas realizacji.

Zobacz jak prezentuje się taki skok na filmie:

Jaki pakiet warto wybrać na wymarzony prezent fana sportów ekstremalnych?

Największą popularnością wśród naszych klientów cieszy się pakiet podstawowy. Zawiera on skok zapoznawczy ze spadochronem w tandemie z filmem i zdjęciami. W cenie jest cały niezbędny sprzęt, szkolenie, lot samolotem i doświadczony tandem pilot. Warto wybrać pakiet ze zdjęciami i filmem, ponieważ obdarowany przez Ciebie skoczek będzie z pewnością, wielokrotnie wracać do tych niesamowitych wspomnień. Film ożywi jego/jej emocje jeszcze wielokrotnie. Natomiast zdjęcia możesz zamienić w jeden z naszych produktów fizycznych. Dodatkowo możesz zwiększyć rozmiar swojego vouchera i zamówić go w wersji MEGA lub GIGA. Gwarantujemy, że w takiej sytuacji rozmiar zdecydowanie ma znaczenie.

Gadżety po skoku – pamiątka na lata

Kiedy podarowałeś już wymarzony prezent fanów sportów ekstremalnych, ale chcesz, żeby skok ze spadochronem był z Twoim spadochroniarzem na co dzień, zamów gadżety po skoku. Będą pamiątką na wiele wiele lat i zawsze pod ręką, oferujemy kubki ze zdjęciem ze skoku ze spadochronem, magnesy na lodówkę i plakaty. Jednak nie byle jaki plakaty. Są naklejane na piance pvc grubości 3mm, w rozmiarze A3. Nie zemną się, kolory nie wyblakną i będą przywoływać wspomnienia przy każdym spojrzeniu. Najlepszym prezentem dla skoczka spadochronowego jest oczywiście kolejny skok, jednak uwiecznienie jego wyczynów jest równie wartościowe.

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
    regulaminu
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!