Skoki ze spadochronem Rzeszów

Skoki ze spadochronem Rzeszów: marzysz o skoku ze spadochronem w Rzeszowie?

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic na niezwykle emocjonujące skoki i profesjonalne szkolenia spadochronowe. Jesteśmy przekonani, że nasza szkoła spadochronowa SkyDive Club jest najlepszym miejscem w regionie do realizacji skoków ze spadochronem. Działamy na podstawie wieloletniego doświadczenia i świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając niezapomniane doznania przy jednoczesnym priorytecie bezpieczeństwa. Nasza szkoła jest doskonale wyposażona w nowoczesny sprzęt, który spełnia najwyższe standardy. Wykwalifikowany zespół instruktorów to doświadczeni profesjonaliści, którzy zapewnią Ci pełne wsparcie i bezpieczeństwo podczas skoku ze spadochronem w Rzeszowie. 

W sezonie 2023 skoki odbywają się na lotnisku w Krośnie!

Rezerwacji możesz szybko i wygodnie dokonać na naszej stronie internetowej, korzystając z poniższego linku, nawet z wyprzedzeniem 2 miesięcy!

Rezerwuj skok

Zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: FAQ

Sezon skoków ze spadochronem w Polsce

Sezon skoków ze spadochronem w Polsce obejmuje miesiące od kwietnia do października. Decyzję o rozpoczęciu lub zakończeniu sezonu determinują warunki pogodowe. Vouchery na skoki są jednak dostępne do kupienia przez okrągły rok! Szczególnie polecamy je wszystkim, którzy chcieliby obdarować bliskich niezwykłym przeżyciem, zwłaszcza gdy okres zimowy uniemożliwia sam skok. Kupując voucher na skok ze spadochronem, pamiętaj, że jego ważność wynosi z reguły co najmniej pół sezonu skokowego. Dzięki temu w okresie poza sezonem, możesz wręczyć gotowy bilet na skok. Osoba obdarowana będzie miała możliwość przeżycia niezwykłych doznań związanych ze skokiem ze spadochronem. Co więcej, będzie mogła wybrać dogodny termin realizacji, który jej najbardziej odpowiada!

PAMIĘTAJ! Jeśli ważność Twojego vouchera na skok w Rzeszowie lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem, możesz go zrealizować najpóźniej w październiku, zgodnie z regulaminem. 

UWAGA! W październiku i kwietniu pogoda bywa zmienna, co może utrudnić realizację vouchera. Dlatego zalecamy zaplanować skok w Rzeszowie jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, gdy pogoda jest najbardziej sprzyjająca, czyli w miesiącach letnich.