Skok ze spadochronem w Rzeszowie

Skok ze spadochronem Rzeszów

Gdzie skoczyć ze spadochronem w Rzeszowie?

Jeśli jesteś mieszkańcem Rzeszowa lub okolic i zastanawiasz się, gdzie możesz skoczyć ze spadochronem, to zapraszamy do naszego klubu spadochronowego SkyDiveClub.pl

Przeżyjecie z nami najmocniejsze emocje w najbezpieczniejszy sposób!

Oferujemy zarówno skoki tandemowe, jak i indywidualne.

Gdzie odbywają się skoki spadochronowe w mieście Rzeszów?

Aktualnie najbliższą Rzeszowa lokalizacją, w której odbywają się skoki spadochronowe, jest Krosno, kieruj się na Aeroklub Podkarpacki.

Rezerwację szybko i wygodnie zrobisz na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem, nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!

Jeśli jesteś zainteresowany tym jak przebiega skok spadochronowy, to zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem.

Możesz również kupić voucher

Dla siebie, lub w prezencie!

Galeria zdjęć - skoki spadochronowe Rzeszów:

Obejrzyj video prezentujące skoki spadochronowe w Krośnie, niedaleko Rzeszowa:

Aktualnie najbliższą lokalizacją dla Rzeszowa, w której odbywają się skoki spadochronowe, jest Krosno.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły spadochronowej.

W przeszłości były możliwe skoki ze spadochronem na lotnisku w Rzeszowie. Aktualnie jednak najbliższą lokalizacją w której odbywają się skoki spadochronowe jest Krosno.

Dowiedz się więcej na ten temat z naszej strony internetowej!

Najbliższą dla Rzeszowa lokalizacją, w której odbywały się skoki spadochronowe było lotnisko Jasionka. Aktualnie jednak lotnisko jest wykluczone z takich aktywności.

Najbliższą aktualnie czynną lokalizacją jest Krosno.

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
    regulaminu
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!