Skoki spadochronowe w Laszkach

Skok ze spadochronem Laszki

Gdzie skoczyć ze spadochronem w Laszkach?

Jeśli jesteś mieszkańcem Jarosławia, Przemyśla lub Przeworska, to zawsze najlepszą dla Ciebie lokalizacją do realizacji skoku ze spadochronem było lotnisko w Laszkach. Na terenie którego działała nasza szkoła spadochronowa.

Gdzie odbywają się skoki spadochronowe w okolicach Jarosławia?

Okoliczności jednak się zmieniły i aktualnie najbliższą alternatywą dla lotniska w Laszkach jest Krosno. Gdzie nasza szkoła aktualnie wyrzuca ludzi z samolotu. Kieruj się na Aeroklub Podkarpacki.

Przeżyjecie z nami najmocniejsze emocje w najbezpieczniejszy sposób!

Oferujemy zarówno skoki w asyście tandem pilota, jak i szkolenia, i skoki indywidualne.

Rezerwację szybko i wygodnie zrobisz na naszej stronie internetowej,
nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!

Jeśli jesteś zainteresowany tym jak przebiega skok spadochronowy, to zachęcamy do zapoznania się z tym artykułem.

Możesz również kupić voucher

Dla siebie, lub w prezencie!

Galeria zdjęć skoków spadochronowych w Laszkach

Obejrzyj video prezentujące skoki spadochronowe w Krośnie - gdzie aktualnie działamy

Niestety, od jakiegoś czasu na lotnisku w Laszkach nie odbywają się skoki spadochronowe, a najbliższą lokalizacją jest Krosno.

SkyDiveClub realizuje skoki spadochronowe właśnie w Krośnie.

W przeszłości były możliwe skoki ze spadochronem na lotnisku w Laszkach. Aktualnie jednak lokalizacją w której realizujemy skoki spadochronowe, jest Krosno.

Umów się na skok ze spadochronem.

Aktualnie najbliższą dla Laszek alternatywą, w której odbywają się skoki spadochronowe jest Krosno.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego klubu spadochronowego.

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
    regulaminu
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!