powiększ voucher
Rozmiary voucherów

MEGA lub GIGA VOUCHER na skok spadochronowy!

Voucher na skok spadochronowy w wersji MEGA lub GIGA!

Mały, duży a może wielki?
Nie ważne jaki Ci się podoba, specjalnie dla Ciebie mamy takie i takie! Jeśli znalazłeś/aś idealny prezent na naszej stronie w formie vouchera, spraw, aby był wybitny!!! Spraw aby Twój prezent był nie tylko odlotowy, ale wybitnie odlotowy! Do wyboru dwa rozmiary: MEGA i GIGA! Obydwa drukowane są na sztywnej piance PVC.

Za 40-60 zł powiększymy Twój voucher do rozmiaru MEGA lub GIGA!

Taki prezent z pewnością wzbudzi wiele emocji!! Voucher na skok spadochronowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących wyjątkowego prezentu dla najbliższej osoby. Kiedy kupujesz MEGA lub GIGA VOUCHER fundujesz niezapomniane emocje, sięgające nieba na bilecie, który sam w sobie będzie świetną pamiątką!

Dlaczego Warto kupić voucher jako prezent?

  • jest to prezent, którego nie kupicie w żadnym sklepie,
  • niezapomniane emocje! W przeciwieństwie do “rzeczy”, emocjami nie można się znudzić. Dajemy gwarancje, że taki prezent zostanie w pamięci na zawsze!
  • wygoda – osoba obdarowana sama wybiera termin skoku. Voucher ma ważność kilku miesięcy a na realizację wystarczy się zapisać z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Mamy dla Was do wyboru trzy rozmiary / wersje vouchera:

  • wersja standardowa w cenie skoku, to bilet w rozmiarze 21×9,5 cm, jest to złożony dokument A4, wydrukowany w drukarni, na dobrej jakości papierze, zapakowany w ozdobne opakowanie
  • rozmiar Mega* to 42×21 cm, drukowany na sztywnej 3 mm piance pvc i kosztuje dodatkowo 40 zł
  • natomiast rozmiar Giga* to 100×50 cm, drukowany na sztywnej 3 mm piance pvc i kosztuje dodatkowo 60 zł

Wybór należy do Ciebie!

* vouchery w rozmiarze mega i giga NIE są personalizowane, prezentowane vouchery na zdjęciu we wpisie obrazują jedynie ich rozmiary, ich aktualny wzór znajdziesz w naszym sklepie (dodatkowo otrzymasz voucher w formie pdf, który można zabrać ze sobą na strefę, nie trzeba zabierać powiększonej wersji, warunkiem realizacji skoku jest okazanie jego imiennej wersji w formie pdf)

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
    regulaminu
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!