Voucher już za 100 zł – nowa oferta

Voucher już za 100 zł

Wy z głowa w chmurach!!!! Mamy dla Was coś specjalnego. Wprowadzamy do sprzedaży vouchery za jedyne 100 zł dla naszych najpopularniejszych usług (reszta płatna na miejscu w dniu skoku, zgodnie z cennikiem z dnia zakupu vouchera, więc z uwzględnieniem aktualnej promocji). Voucher będzie ważny cały rok kalendarzowy, czyli 12 miesięcy od dnia zakupu. Może to być Wasz pierwszy krok do najlepszej przygody Waszego życia lub do spełnienia swoich lub cudzych marzeń, bo voucher świetnie nadaje się jako prezent dla osób, które już dawno o tym myślą, ale ciągle nie mogą znaleźć na to czasu. Teraz będą mogły wybrać konkrety sezon, a to już dużo w dążeniu do realizacji swoich największych marzeń, bo marzenia trzeba realizować, a nie tylko mieć.

W cenie 100 zł dostaniesz bilet na skok, zapakowany jak prezent, gotowy do wręczenia obdarowanej osobie (lub plik .pdf do samodzielnego wydruku), a później po dopłacie na miejscu lot widokowy podczas wnoszenia na wysokość 3500 metrów, skok z samolotu i wiatr we włosach, który potarga je z prędkością 220 km/h., a później lot na czaszy, wszystko razem gwarantuje NIEZAPOMNIANE EMOCJE!

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu, tą samą opcję wprowadzamy dla lotów zapoznawczych, więc wybór jest spory i zależy wyłącznie od Waszej fantazji.

Do wyskoczenia 😀