Tunel aerodynamiczny – czyli nauka latania

Zapraszamy wszystkich chętnych na szaleństwo kontrolowane – czyli jedziemy na tunel aerodynamiczny!

Na tunelu aerodynamicznym w komfortowych warunkach będziesz miał okazje doskonalić swoje umiejętności poruszania się w powietrzu! Wyjazd planowany jest co jakiś czas z Rzeszowa a loty będą wieczorno-nocne. Zapraszamy szczególnie naszych uczniów, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem naszego instruktora Pawła Panasia. Nie ma znaczenia czy dopiero rozpocząłeś kurs, czy jesteś już na drodze do uzyskania świadectwa kwalifikacji, lub jesteś już starym wyjadaczem- tunel aerodynamiczny to idealne miejsce do ćwiczeń!

Tunel a skoki – czy warto płacić za lot w sztucznych warunkach?

Tunel aerodynamiczny pozwala nam ćwiczyć sylwetkę i doskonalić techniki lotu. W zależności od opcji którą wybierzemy, jedno wejście do tunelu może trwać minutę, 90 sekund lub pięć minut – jest to zależne w dużej mierze od naszego poziomu oraz od efektów które chcemy uzyskać. Jedna minuta w tunelu aerodynamicznym da nam tyle samo możliwości co jeden skok z wysokości 4000m. Warto tutaj wspomnieć, że w tunelu skaczemy w warunkach nie zagrażających życiu, a więc bariera lęku jest zdecydowanie mniejsza niż w przypadku tradycyjnych skoków. Dodatkowo całą sesję czuwa nad nami dwóch instruktorów. Dodatkowo tunel jest na tyle bezpieczny, że mogą w nim latać dzieci od 3 roku życia!

Dlatego szczególnie polecamy ćwiczenia w tunelu skoczkom na początku swojej drogi spadochronowej. Możemy wyrobić sobie świadomość swojego ciała a także dostrzec błędy popełniane podczas swobodnego spadania. Warto też wiedzieć, że ćwiczenia w tunelu to nie lada wysiłek dla mało zaawansowanej osoby. Poleca się zaczynać przygodę z tunelem aerodynamicznym od 90 sekund.

FlySpot jest monitorowany, więc po szkoleniu możesz zgrać sobie materiały w celu edukacyjnym.

Jeżeli ciągle masz wątpliwości, to zadzwoń do naszego instruktora i je rozwiej z prędkością spadania z nieba 🙂

Skontaktuj się z nami! A poinformujemy o najbliższym terminie takiego wyjazdu.

Kończąc zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube