szkolenie spadochronowe
Szkolenie spadochronowe 2024

Szkolenie Spadochronowe

Szkolenie spadochronowe na Podkarpaciu?!

Tak jest!  Zalicz skok na linę desantową lub AFF! Podkarpacka szkoła spadochronowa SkyDive Club zaprasza wszystkich chętnych na szkolenie spadochronowe metodą SL i AFF!

Co za tym idzie, szkolenie skierowane jest do tych wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem spadochronowym.
Jeżeli nie możesz się zdecydować czy polecieć nisko (1200 metrów), czy chcesz zacząć od razu z wyższej półki, czyli już w pierwszym skoku polecieć wysoko (3500 – 4000 metrów), nic nie szkodzi. Możesz zapisać się na samą teorię i podczas kursu, po rozmowie z instruktorem zdecydować, jaka metoda szkoleniowa jest odpowiednia dla Ciebie!

Terminarz Szkoleń 2024

Realizacja szkolenia w danym terminie zależy od liczby zgłoszeń.

Plan szkolenia

 • wykłady teoretycznie, najczęściej zaczynają się po południu i są prawie takie same dla każdej z metod szkolenia,
 • ćwiczenia na uprzęży odbywają się następnego dnia rano,
 • skoki tego samego dnia, jeżeli warunki pogodowe są odpowiednie.

Z uwagi na fakt, że skoki spadochronowe są zaliczane do sportów ekstremalnych, szkolenie odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego instruktora, który po wyskoczeniu z samolotu ma kontakt wzrokowy i radiowym z uczniem lub skacze razem nim.

Wykłady teoretycznie, ćwiczenia na uprzęży oraz skoki wykonywane są na Lotnisku w Krośnie, kieruj się na Aeroklub Podkarpacki.

Aby się zapisać wejdź  TUTAJ, zadzwoń 737 444 481 lub napisz do nas: biuro@skydiveclub.pl

Za co płacę

Static Line z jednym skokiem kosztuje 900 zł

Cena kursu obejmuje:

 • wykłady teoretyczne, w ich skład wchodzą następujące przedmioty: Prawo lotnicze; Człowiek – możliwości i ograniczenia; Ogólne bezpieczeństwo skoków; Ogólna wiedza o spadochronie; Teoria skoku spadochronowego; Zasady skoku spadochronowego,
 • ćwiczenia praktyczne naziemne, czyli tak zwane ćwiczenia na uprzęży,
 • szkolenie praktyczne w powietrzu, czyli skok spadochronowy z wysokości 1200 metrów,
 • wypożyczenie sprzętu – spadochron, kombinezon, wysokościomierz, kask.

Cena nie obejmuje natomiast obowiązkowego ubezpieczenia OC, można za nie dopłacić przed pierwszym skokiem lub trzeba je sobie wykupić samodzielnie, jednak musi być aktywne przed pierwszym skokiem.

Natomiast AFF z siedmioma skokami kosztuje 6300 zł (chwilowo jest niedostępne)

Cena kursu obejmuje:

 • wykłady teoretyczne, w ich skład wchodzą następujące przedmioty: Prawo lotnicze; Człowiek – możliwości i ograniczenia; Ogólne bezpieczeństwo skoków; Ogólna wiedza o spadochronie; Teoria skoku spadochronowego; Zasady skoku spadochronowego,
 • ćwiczenia praktyczne naziemne, czyli tak zwane ćwiczenia na uprzęży,
 • szkolenie praktyczne w powietrzu, czyli skoki spadochronowe z wysokości minimum 3500 metrów (w cenie kursu jest ich siedem),
 • wypożyczenie sprzętu – spadochron, kombinezon, wysokościomierz, kask.

Cena obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie OC na czas szkolenia.

Istnieje również możliwość zapisania się na sam kurs teoretyczny!
Wtedy koszt samej teorii to 500 zł. Z pewnością, metodę szkolenia idealną dla Ciebie, doradzi Ci nasz instruktor podczas zajęć teoretycznych!

Jeśli chcesz zobaczyć, jak mniej więcej wyglądają nasz szkolenia, to wskakuj TUTAJ

Natomiast więcej informacji na temat szkoleń znajdziesz TUTAJ

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

 • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
  regulaminu
 • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!