Skoki ze spadochronem Rzeszów

Skoki ze spadochronem Rzeszów: chcesz skoczyć ze spadochronem w Rzeszowie?

Serdecznie zapraszamy na skoki i szkolenia spadochronowe wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic. Najbliżej swojego miejsca zamieszkania skoki spadochronowe wykonacie w naszej szkole spadochronowej SkyDive Club. Przeżyjecie z nami najmocniejsze emocje w najbezpieczniejszy sposób 😀

Rezerwację szybko i wygodnie zrobisz na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem!

Rezerwuj skok

Zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: FAQ

Sezon spadochronowy w Polsce

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi minimum pół sezonu skocznego. Tak więc w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!

PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów regulaminu.
UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

Skoki-spadochronowe-rzeszow-skydiveclub-platnosci