Voucher już za 100 zł – nowa oferta

Voucher na skok w tandemie już za 100 zł

Wy z głowa w chmurach!!!! Voucher na skok w tandemie już za 100 zł – nowa oferta!!! Mamy dla Was coś specjalnego. Wprowadzamy do sprzedaży vouchery za jedyne 100 zł dla naszych najpopularniejszych usług: skok w tandemie, lot zapoznawczy szybowcem, lot zapoznawczy samolotem (reszta płatna na miejscu w dniu skoku, zgodnie z cennikiem z dnia zakupu vouchera, więc z uwzględnieniem aktualnej promocji). Voucher będzie ważny cały rok kalendarzowy, czyli 12 miesięcy od dnia zakupu. Może to być Wasz pierwszy krok do najlepszej przygody Waszego życia lub do spełnienia swoich lub cudzych marzeń. Voucher świetnie nadaje się jako prezent dla osób, które już dawno o tym myślą, ale ciągle nie mogą znaleźć na to czasu. Teraz będą mogły wybrać konkrety sezon. To już dużo w dążeniu do realizacji swoich największych marzeń. Marzenia trzeba realizować, a nie tylko mieć.

W cenie 100 zł dostaniesz bilet na skok w tandemie lub lot zapoznawczy zapakowany jak prezent, gotowy do wręczenia obdarowanej osobie (lub plik .pdf do samodzielnego wydruku). Później po dopłacie na miejscu lot widokowy podczas wnoszenia na wysokość 3500 metrów. Skok z samolotu i wiatr we włosach, który potarga je z prędkością 220 km/h. Na koniec lot na czaszy. Wszystko razem gwarantuje NIEZAPOMNIANE EMOCJE!

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu.  Tą samą opcję wprowadzamy dla lotów zapoznawczych, więc wybór jest spory i zależy wyłącznie od Waszej fantazji. W naszej ofercie znajdziesz również wyjątkowe koszulki i kubki. Będą odlotowym dodatkiem do Twojego prezentu i nie pozwolą o nim zapomnieć przez długie lata! Można je też kupić oddzielnie. Będą świetnym prezentem na Dzień Mężczyzn / Kobiet, Dzień Ojca / Matki, Dzień Chłopaka, Walentynki, Mikołajki, Święta.

Do wyskoczenia 😀

Informacje o rozpoczęciu nowego sezonu znajdziecie w aktualnościach i na naszej stronie na Facebooku
Jeśli ciągle się nie możesz zdecydować, wejdź na nasze konto na YouTube. Przekonaj się o niezwykłych emocjach towarzyszących spełnianiu marzeń 😉