Rezerwacja online

Rezerwacja online – co warto wiedzieć?

Zapoznaj się z kilkoma istotnymi informacjami zanim rozpoczniesz rezerwację na skok w tandemie (skok dla więcej niż dwóch osób zarezerwujesz wyłącznie telefonicznie: +48-737-444-481):

 1. UWAGA! w sezonie 2023 skaczemy na lotnisku w Krośnie do odwołania, adres: ul. Żwirki i Wigury 8, 38-400 Krosno.
 2. Pasażer_ka/uczeń-skoczek nie może przekroczyć wagi 105 kg. Skoki ze spadochronem to działalność sportowa, konieczna jest sprawność fizyczna.
 3. Na jeden wylot (godzinę przyjazdu) możesz zarezerwować miejsce maksymalnie dla dwóch osób z filmowaniem z kamery tandem-pilota lub bez filmowania. W przypadku filmowania z dwóch kamer w jednym wylocie może polecieć tylko jeden pasażer.
  Na szkolenie możesz zarezerwować jedno miejsce.
 4. Różnice między filmowaniem kamerą tandem-pilota (1 kamera) a filmowaniem kamerą tandem pilota i skoczka kamerzysty (2 kamery) są opisane w artykule pod tym linkiem.
 5. Skok w tandemie zarezerwujesz z maksymalnie dwumiesięcznym wyprzedzeniem, a szkolenie z pięciomiesięcznym wyprzedzeniem.
 6. Wpłata zadatku i/lub podanie numeru vouchera jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

W jaki sposób zapłacę za skok i rezerwację?

 1. Przygotuj swój voucher, będziesz musiał_a podać jego numer podczas rezerwacji. Na Twoim voucherze może się on kryć pod nazwą: nr vouchera, nr rezerwacyjny, karta rezerwacyjna nr, kod vouchera, nr. Jeśli posiadasz voucher, rezerwacja jest bezpłatna.
  Jeżeli Twój voucher jest bez filmowania, ale chcesz żeby Twój skok był nagrany, możesz tą usługę dokupić na miejscu przed skokiem za gotówkę (300 zł – filmowanie z kamery tandem-pilota, 700 zł – filmowanie z dwóch kamer), wtedy rezerwacje zrób z filmowaniem.
  Jeśli masz voucher na szkolenie, dodatkowym kosztem będzie obowiązkowe ubezpieczenie OC, dostępne na lotnisku w kwocie 50 zł (na miesiąc) lub 100 zł (na rok).
 2. Za skok/szkolenie możemy się rozliczyć gotówką na miejscu przed skokiem/szkoleniem zgodnie z cennikiem na naszej stronie (minus zadatek). Nie musisz kupować vouchera w celu dokonania rezerwacji. Jeśli chcesz zapłacić za skok/szkolenie gotówką, podczas rezerwacji wpłacasz jedynie zadatek w kwocie 200 zł od osoby. Opłaty możesz dokonać zwykłym przelewem (dane do przelewu otrzymasz mailem).
 3. Przelew wyślij jak najszybciej, nieopłaconą rezerwację skasujemy po dwóch dniach. Możesz wysłać potwierdzenie na adres: rezerwacja@skydiveclub.pl
 4. Jeśli rezerwacji dokonujesz w środę lub czwartek na najbliższy weekend, niezwłocznie wyślij do nas potwierdzenie zapłaty zadatku. Wszystkie rezerwacje na najbliższy weekend muszą być opłacone do czwartku do godziny 13tej. Rezerwacje po tym terminie przyjmowane są wyłącznie telefoniczne (tel: +48-737-444-481).
  Rezerwacji na szkolenie dokonasz najpóźniej dwa dni przed szkoleniem.

Rezerwacja online – pozostałe informacje:

 1. Zmiany terminu rezerwacji telefonicznie (+48-737-444-481) możesz dokonać najpóźniej dwa dni przed weekendem. Jeśli umówisz się na skok a nie przyjedziesz, spóźnisz się więcej jak 15 minut, nie dotrzymasz terminu zmiany rezerwacji lub z innego powodu do skoku nie dojdzie z Twojej winy to voucher przepadnie. Zadatek zostanie zachowany tylko przy zmianie terminu rezerwacji najpóźniej dwa dni przed weekendem lub gdy jest ona przekładana z powodu niepogody, w przypadku niestawienia się, niewykonania skoku lub anulowania rezerwacji – przepada.
 2. W przypadku skoku w tandemie umawiamy się na godzinę przyjazdu na lotnisko. Całość zajmie nam około 2 godziny (w tym szkolenie).
 3. W przypadku szkolenia spadochronowego umawiamy się na szkolenie teoretyczne, które zajmie 4-5h. Skoki odbędą się następnego dnia na lotnisku, jeśli pogoda będzie odpowiednia.
 4. Dzień przed skokiem w tandemie dostaniesz od nas sms z przypomnieniem daty i godziny skoku oraz potwierdzeniem prognozy pogody. Termin szkolenia potwierdzimy dwa dni wcześniej.
 5. Załóż wygodny strój sportowy, wygodne obuwie sportowe, wiązane na sznurowadła i zawiąż je. Uczniowie-skoczkowie muszą mieć zakryte łokcie i kolana.
 6. Gdyby pogoda była nieodpowiednia, będziemy się kontaktować telefonicznie w czwartek lub piątek przed skokiem i ustalimy nowy termin.
 7. Dokładny opis skoku tandemowego znajdziesz tutaj, dokładny opis szkolenia spadochronowego znajdziesz tutaj, natomiast odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj.
  O tym, jak przygotować się do skoku w tandemie przeczytasz tutaj.
 8. Jeśli nadal masz jakieś pytania lub chcesz zarezerwować miejsce na skok w tandemie dla więcej niż dwóch osób, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48-737-444-481.

Rezerwuj teraz

Zapraszam do naszego sklepu, gdzie znajdziesz vouchery na skok w tandemie lub szkolenie spadochronowe oraz inne nasze usługi i produkty.

Kończąc zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube