Promocje

PROMOCJA na skok w tandemie z filmowaniem i zdjęciami taniej o 150 zł

promocja na skok w tandemie

Promocja na skok w tandemie z filmowaniem i zdjęciami z okazji Waszego zaangażowania na naszych social mediach. Z dumą ogłaszamy, że jest Was już 4000 obserwujących na Facebooku i 700 na Instagramie. Za voucher na skok w tandemie z filmowaniem i zdjęciami z ręki tandem pilota zapłacisz 150 zł mniej, czyli 900 zł (cena regularna 1050). Promocja trwa  do 30 kwietnia 2021. Za zaoszczędzoną kasę możesz kupić naszą koszulkę lub kubek, a najlepiej jedno i drugie :D. Znajdziesz je również w naszym sklepie.

Wyobraź sobie radość tego/tej szczęściarza/ry, który taki właśnie pakiet od Ciebie otrzyma. Nie dość, że niezapomniane emocje to jeszcze film, do którego będzie wracać wielokrotnie (a nie jak do tego z Komunii). Do tego gadżety, które sprawią, że prezent będzie przy nim/niej bardzo długo i na co dzień. Prezent extra odlotowy a przy tym praktyczny 😀 Do wyskoczenia 😀

REZERWACJE: 737-444-481

PROMOCJA na skok w tandemie: W GRUPIE RAŹNIEJ !!!

promocja na skok w tandemie W GRUPIE RAŹNIEJ

Jeśli umówicie się i przyjedziecie na skok spadochronowy w tandemie

w grupie minimum 3-osobowej, obejmie Was grupowa promocja na skok w tandemie.

To znaczy, że dostaniecie rabat nawet do 750 zł!

Wejdźcie do naszego sklepu, wybierzcie rodzaj biletu: skok w tandemie dla trzech osób,

a dowiecie się ile urwiecie z ceny podstawowej.

REZERWACJE: 737-444-481

Sezon spadochronowy w Polsce

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia od października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi minimum pół sezonu skocznego. Tak więc w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok, a osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!

PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów regulaminu.
UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona, dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉