Promocje

PROMOCJA na kurs AFF w pakiecie startup

Promocja AFF

Zacznij swoją przygodę ze spadochroniarstwem w najbezpieczniejszy możliwy sposób – szkoleniem AFF. Teraz kup szkolenie AFF w pakiecie startup w promocji aż 400 zł taniej! Pakiet zawiera teoretyczne szkolenie spadochronowe oraz dwa początkowe skoki z instruktorem w tandemie. Tak wyjątkowa okazja nie zdarza się często 🙂

Jeśli znasz kogoś, kto od dawna marzy o spełnieniu swojego marzenia związanego ze spadochroniarstwem to jest to prezent idealny dla niego lub dla niej. A teraz możesz go mieć w rewelacyjnej promocji!

KUP TERAZ!

Dokładny opis szkoleń znajdziesz tutaj, natomiast odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj.

PYTANIA i REZERWACJE: 737-444-481

*promocja trwa od 1 listopada 2021 do 31 marca 2022, voucher w całości może zrealizować tylko jedna osoba, nie można odstąpić skoku/ów

 

PROMOCJA na skok w tandemie:
W GRUPIE RAŹNIEJ !!!

promocja

Jeśli umówicie się i przyjedziecie na skok spadochronowy w tandemie w grupie minimum 3-osobowej, obejmie Was grupowa promocja na skok w tandemie.

To znaczy, że dostaniecie rabat nawet do 450 zł!

Wejdźcie do naszego sklepu, wybierzcie rodzaj vouchera: grupowy (3 osobowy). Następnie wybierzcie sposób filmowania, a dowiecie się ile urwiecie z ceny podstawowej.

PYTANIA i REZERWACJE: 737-444-481

Zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube

 

Sezon spadochronowy w Polsce

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi minimum pół sezonu skocznego. Tak więc w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!

PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów regulaminu.
UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉