Promocje

 

PROMOCJA!!! ŚWIĄTECZNO – ZIMOWA !!! skok z filmowaniem i zdjęciami za 900 zł

Nasza aktualna promocja dotyczy skoku z filmowaniem i zdjęciami. Polega na tym, że jeśli od razu zdecydujesz się na skok z filmowaniem (lub voucher na skok z filmowaniem) kupisz go taniej o 150 zł (regularna cena 1050 zł). Promocja trwa  do końca stycznia 2021.

Zakupu możesz dokonać tutaj.

Za zaoszczędzoną kasę możesz kupić naszą koszulkę lub kubek, a najlepiej jedno i drugie :D, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Wyobraź sobie radość tego/tej szczęściarza/ry, który taki właśnie pakiet od Ciebie otrzyma, nie dość, że niezapomniane emocje to jeszcze film, do którego będzie wracać wielokrotnie (a nie jak do tego z Komunii) oraz gadżety, które sprawią, że prezent będzie przy nim/niej bardzo długo i na co dzień. Prezent extra odlotowy a przy tym praktyczny 😀

REZERWACJE: 737-444-481

Do wyskoczenia 😀

 

 

W GRUPIE RAŹNIEJ !!!

Jeśli umówicie się i przyjedziecie na skok spadochronowy w tandemie

w grupie minimum 3-osobowej,

każdy z Was dostanie zniżkę na skok z filmowaniem!

Zadzwoń i sprawdź ile urwiecie z ceny podstawowej*.

REZERWACJE: 737-444-481

 

*promocje nie łączą się

 

 

Sezon spadochronowy w Polsce

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia od października – decyzja o otwarciu czy też zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi minimum pół sezonu skocznego. Tak więc w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok, a osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym i to w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!