Promocja na skok w tandemie – w grupie raźniej!

wieczorkawalerski-rzeszow-skok-ze-spadochronem-skydiveclub-promocja-w-grupie-razniej

Jeśli umówicie się i przyjedziecie na skok spadochronowy w tandemie w grupie minimum 3-osobowej, obejmie Was grupowa promocja na skok w tandemie.

To znaczy, że dostaniecie rabat nawet do 450 zł!

Wejdźcie do naszego sklepu, wybierzcie skok w tandemie dla 3 osób, wersję PDF lub prezentową. Następnie wybierzcie sposób filmowania, a dowiecie się ile urwiecie z ceny podstawowej.

Promocja obejmuje takie same rodzaje skoków, czyli cała grupa musi się zdecydować na ten sam rodzaj filmowania/brak filmowania.

Wieczór kawalerski w Rzeszowie – skoki spadochronowe

PYTANIA i INFORMACJE: 737-444-481

REZERWACJE ONLINE nawet z 2 miesięcznym wyprzedzeniem!

Zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube

Sezon spadochronowy w Polsce

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi minimum pół sezonu skocznego. Tak więc w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!

PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów regulaminu.
UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

Skoki-spadochronowe-rzeszow-skydiveclub-platnosci