Partnerzy

Nasi Partnerzy

______________________________________________

 

Fabryka naklejek

Fabrykanaklejek.com to Rzeszowski producent różnego rodzaju naklejek – od śmiesznych na samochody poprzez użytkowe do domu i pracy, aż po naklejki reklamowe skończywszy 🙂 nie ważne jaką naklejkę sobie wymarzycie, ekipa z wyklej.com wam ją ogarnie!

 

Podoba Ci się nasza strona internetowa? To Oni nam ją przygotowali! Tak samo jak ogarniają nam kubki, banery oraz pomagają w realizacji naszych produkcji filmowych!

 

Podobają Ci się nasze klubowe koszulki? To ich zasługa! My je uwielbiamy!

Jeśli należysz do grona osób, dla których aktywność fizyczna jest istotnym elementem życia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą  sklepu z odzieżą sportową. Chcesz przymierzyć i sprawdzić jak leżą na Tobie ich ubrania? Odwiedź sklep stacjonarny w Millenium Hall w Rzeszowie.

 

 CrossFit stworzony został zarówno dla zawodowych sportowców jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w kierunku poprawy sprawności fizycznej oraz swojego zdrowia. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedza z zakresu treningu oraz korygują osoby ćwiczące. Za każdym razem czeka na Was inny trening łączący w sobie elementy gimnastyki, treningu kondycyjnego i siłowego! Wystartowaliśmy w 2013 roku jako pierwszy klub CrossFit na Podkarpaciu! Możemy się pochwalić profesjonalną i certyfikowana kadra instruktorska oraz cudownym obiektem mieszczącym się przy ulicy Boya-Żeleńskiego 15.

 

 reskart

RESKART Racing to największy w Rzeszowie halowy tor kartingowy. Tor powstał w centrum miasta przy ul. Hoffmanowej 19, na terenie fabryki ZELMER.
Cała flota składa się z 20 nowoczesnych i bezpiecznych gokartów firmy SODI. Prowadzimy szkółkę kartingową oraz organizujemy imprezy firmowe w salach z widokiem na tor.

Pokaż kartę RESKART i zgarnij rabat na skok!

 

 logo_helios_wersja_podstawowa_internet

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. W Rzeszowie obecnie mamy dwa kina Helios, jedno przy al. Powstańców Warszawy 14, a drugie w Galerii Rzeszów na ul. Piłsudskiego 44. Oba obiekty posiadają łącznie 10 klimatyzowanych sal kinowych, które pomieszczą około 2400 widzów. Sale wyposażone zostały w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający oraz najnowocześniejszą na świecie technologię Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.  Kino, oprócz regularnych projekcji, organizuje także projekty specjalne takie jak Kino Kobiet, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Poranki Filmowe oraz Nocne Maratony Filmowe.

 

13227063_1199230353429379_8991200581776904535_n

Park linowy oraz Beach Bar w Rzeszowie 

 

logo-car-rental-czerwone

 

CAR-RENTAL.PL to nowoczesna i dynamiczna firma oferująca usługi w zakresie wypożyczania samochodów osobowych, dostawczych, transportowych i busów. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, a oddziały mieszczą się w Lublinie, Zamościu, Radomiu, Kozienicach, Kielcach, Tarnowie, Sandomierzu, Przemyślu, Sanoku i Nowym Sączu.

CAR-RENTAL.PL oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wynajmu pojazdów dla biznesu, firm, instytucji, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Swoim działaniem obejmuje obszar Polski południowo-wschodniej. W ofercie znajdują się takie marki samochodów jak: BMW, Fiat, Hyundai, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Skoda i Toyota.

Firma realizuje usługi: wypożyczenia auta zastępczego w okresie naprawy, wynajmu samochodu z kierowcą, podstawienia samochodu, wynajem samochodów na okres krótko, średnio i długoterminowy. Rezerwacja  samochodu odbywa się online, telefoniczne, oraz osobiście w siedzibie firmy.

strona internetowa: www.car-rental.pl

facebook: https://www.facebook.com/car.rentalpl/

telefon: 733 100 945

 

logo

promocja
promocja