Co można robić na lotnisku poza sezonem spadochronowym?

Voucher na lot zapoznawczy samolotem Cessna dla trzech osób

Jeśli nadal chcesz podarować komuś niezapomniane wrażenia i emocje to zapraszamy do naszego sklepu i wybór lotu zapoznawczego samolotem Cessna. Lotnisko nie zapada w sen zimowy, cały rok latamy, choć nie skaczemy ze spadochronem. 

W naszym sklepie znajdziesz voucher dla trzech osób na lot zapoznawczy samolotem Cessna, ale możecie polecieć we dwoje albo może lecieć tylko jedna osoba, wszystko zależy od Ciebie. Jednak uważamy, że pozytywne emocje najlepiej przeżywać w towarzystwie ;). 

Macie do wyboru trzy proponowane przez nas długości lotu: 30, 45 i 60 minut.

Jak daleko można polecieć w tym czasie i co zobaczyć podczas lotu zapoznawczego samolotem Cessna?

Podczas lotu 30 minutowego możemy zobaczyć piękne okolice bliskich Laszkom miejscowości, czyli Radymna, Jarosławia i Lubaczowa. 45 minut pozwoli nam zwiedzić okolice Przemyśla. Natomiast w czasie 60 minut możemy zawędrować odrobinę dalej, nawet w okolice Rzeszowa. Oczywiście zasięg samolotu zależy od warunków atmosferycznych i wagi pasażerów. Startujemy i lądujemy na lotnisku w Laszkach koło Jarosławia.

Istnieje możliwość wydłużenia czasu lotu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 737-444-481, lub wysłanie maila na adres: biuro@skydiveclub.pl przed zakupem vouchera. Całą przygodę możesz nagrać we własnym zakresie.

Co otrzymam po zakupie vouchera?

Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie otrzymasz voucher na lot zapoznawczy samolotem Cessna 182. Standardowy rozmiar vouchera to format DL – ok. 21 cm x 10 cm, drukujemy je w profesjonalnej drukarni na papierze o gramaturze 300 g.

lot zapoznawczy samolotem

Co więcej, każdy voucher na lot zapoznawczy pakujemy jak prawdziwy prezent!
Bilet dostaniesz w przygotowanym przez nas ozdobnym opakowaniu po opłaceniu kuriera, wysyłki do paczkomatu lub z odbiorem własnym.

Natomiast voucher w formacie .PDF do samodzielnego wydruku w rozmiarze A4 otrzymasz mailem bez dodatkowych opłat.

Kup teraz!

Voucher na lot zapoznawczy/widokowy jest ważny przez rok od daty zakupu z zastrzeżeniem zapisów regulaminu.

Zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube.