Lot Szybowcem – idealny na prezent

Jaki jest lot szybowcem? – Ekstremalnie epicki!

 

Dzisiaj odebrałam telefon od klienta, który zapytał mnie „jak w jednym zdaniu opisałaby Pani lot szybowcem” Użyłam właśnie tego zadnia. I uważam, że – subiektywnie oczywiście – mam rację! Loty szybowcem są ekstremalnie epickie!
Kiedy osobiście po raz pierwszy wsiadałam do szybowca, myślałam sobie – jakie to niby ekstremalne, przecież to nawet silnika nie ma, to o co w tym chodzi! Nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła. Dzisiaj polecam szybowce wszystkim. Dosłownie WSZYSTKIM! Więc jak dzwonicie pytać mnie, dla kogo lot szybowcem nadaje się na prezent, to usłyszycie właśnie to – dla każdego! I dla tych, którzy uwielbiają mocną adrenalinę i dla tych, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, co ich jara, ale lubią testować nowe smaki życia. Również dla tych, którzy od wielkiego WOW bardziej cenią sobie ciszę i spokój!

No co ? myślicie pewnie – jakaś głupia ta baba, przecież jak coś jest ekstremalne, to nie może być spokojne. A no właśnie! Loty szybowcem pasują do każdego, bo latają na różne sposoby!

I tak właśnie, jeżeli kręci Was ostra jazda, uwielbiacie czuć w krwiobiegu adrenalinę, a mocne wrażenia są tym, co tygryski kochają najbardziej – Kup lot szybowcem, a swojego pilota poinformuj, że niedzielne spacerki to nie Twój konik – zdecydowanie wolisz szybkie przeloty nad wierzchołkami drzew, a może beczki i obroty? Kadra doświadczonych pilotów z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom!

Jeszcze się wahasz?

Czytasz powyższy opis i już kręci Ci się w głowie i każda komórka Twojego ciała krzyczy „no fuc*ing way!”? to posłuchaj tego ! Loty szybowcem ze SkyDive Club są takie, jak sobie wymarzysz! Dlatego wystarczy powiedzieć nam, że wybierasz lot zapoznawczy szybowcem! Cyk i ….GOTOWE! będziesz mógł doświadczyć jak to jest płynąć po bezkresie nieba podziwiając okoliczne pejzaże. A na Podkarpaciu pięknych widoków nam nie brak! Zwłaszcza na Lotnisku w Laszkach, gdzie latają szybowce. Błogi spokój w połączeniu z pięknem przyrody sprawią, że nie tylko popatrzysz na świat z innej perspektywy, ale też po wylądowaniu uśmiech jeszcze długo nie zejdzie z Twojej zadowolonej twarzy!

Dlatego, jeżeli szukać naprawdę nieziemskiego prezentu rozważ właśnie lot szybowcem! Voucher jest ważny 365 dni od zakupu, a latamy w zasadzie cały rok!

Kup teraz

Kończąc zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube