Szkolenie spadochronowe

Skok w tandemie nie jest dla Ciebie wystarczający i chcesz rozwinąć skrzydła? Szkolenie spadochronowe pozwoli Ci to zrobić. Proponujemy szkolenia metodą Static line lub AFF. Szczegółowy opis znajdziesz po wybraniu rodzaju vouchera.

Szkolenie spadochronowe jest idealnym prezentem dla osób, które lubią sporty ekstremalne i daje im to szansę na poznanie spadochroniarstwa od podszewki, a po ukończonym szkoleniu – zostanie samodzielnym skoczkiem spadochronowym.

Voucher w formie prezentowej, czyli karnet w formacie DL (złożone A4) drukowany w drukarni  i zapakowany na prezent, wysyłamy po dodatkowym opłaceniu kosztów przesyłki.

Voucher w formacie PDF A4 do samodzielnego wydruku, zostanie wygenerowany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty i wysłany na maila podanego w zamówieniu.

Nasze vouchery są imienne, prosimy pamiętać o podaniu imienia i nazwiska obdarowanej osoby lub osób.

Promocje

Poznaj aktualne promocje! Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Kategorie produktów:

Skoki w tandemie

Szkolenia spadochronowe

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo, ale również o wygodę naszych klientów, dlatego oferujemy elastyczne formy odbioru i wysyłki, takie jak szybkie przelewy, płatność przy odbiorze oraz możliwość płatności zaliczkowej.

Zamówienia można składać nie tylko przez sklep internetowy, ale również telefonicznie oraz mailowo. Nasz zespół gwarantuje profesjonalną obsługę klienta, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego.