Skok spadochronowy na prezent? A może lot szybowcem?

Podaruj idealny prezent razem ze Skydive Club

Grudzień. Już jest z nami. To czas prezentów, ozdób świątecznych ale przede wszystkim powinien to być czas pełen dobrych relacji i pozytywnych emocji.

A emocje są tym w czym się specjalizujemy dlatego przygotowaliśmy dla Was vouchery na podniebne atrakcje!

👉Voucher na skok w tandemie w promocyjnej cenie 900 zł ! (promocja trwa od 1 do 31 grudnia 2017) więcej informacji tutajSkok spadochronowy na prezent ucieszy nie tylko osobę która go otrzyma! ucieszy również Ciebie kiedy zobaczysz ile radości podarowałeś!

I uwaga nowości!

 

👉Voucher na lot szybowcem za 150 zł

👉Dodatkowo w tym szczególnym miesiącu jest możliwość wykupienia vouchera na skoki samodzielne – idealny prezent dla każdego spadochroniarza!

Nie trać czasu szukając godzinami idealnego prezentu. Bo najważniejsze w życiu „rzeczy” to nie są rzeczy!

Zadzwoń 737 444 481

Przeczytaj opinie o SkyDive Club

Sprawdź sam jak w tym roku było u nas wyskokowo! Zobacz nasz kanał  SkyDive Club YouTube!

 

Pamiętaj ! Kupując Nasz Voucher zawsze masz gwarancje jakości wykonania zakupionego biletu! Nie drukujemy ich na domowych drukarkach i nie uzupełniamy długopisem !

Przygotowujemy je w taki sposób aby były gotowe do wręczenia a ich wygląd sprawia że sam voucher jest idealnym podarunkiem!

 

Standardowy rozmiar Vouchera jest w formacie DL – ok. 21 cm x 10 cm, drukowane są w profesjonalnej drukarni na papierze o gramaturze 300 g ten Voucher jest wliczony w cenę skoku

Za dopłatą w wysokości 10 zł możesz kupić MEGA VOUCHER ok. 42 cm x 21 cm – papier o gramaturze 350 g!