Filmy

Skoki spadochronowe widziane okiem kamery!

Dzięki kamerom sportowym mamy możliwość przybliżyć Wam świat podniebnej przygody. Zobaczcie sami ile emocji towarzyszy zarówno pasażerom skoków w tandemie, samodzielnym skoczkom jak i osobom robiącym pierwsze kroki – a może bardziej oddającym pierwsze skoki. 

Z

Skok z szybowca – pokazy lotnicze Rzeszów 2016

Krystian Herba i SkyDive Club w wyjątkowym skoku

Iwona Nieroda i SkyDive Club

Yoczook & SkyDive Club wyjątkowy Challenge

 

 

Więcej naszych filmów znajdziesz na kanale YouTube gdzie zamieszczamy realizacje nie tylko ze skoków spadochronowych w tandemie ale także pokazujemy solowe skoki spadochronowe w postaci serii ” z życia strefy”

Zobacz koniecznie!

Kanał Skydiveclub.pl na YT

 

Koniecznie dajcie nam znać jak Wam się podobają filmy z naszych skoków spadochronowych! Przykładamy ogromną wagę do tego, aby wasze skoki zostały utrwalone na najwyższej klasy sprzęcie. Zależy nam aby tak niepowtarzalne wydarzenie, jakim jest skok spadochronowy – został uchwycony z największą starannością i przez wiele lat był nie tylko szczególną pamiątką, ale przede wszystkim przypomnieniem chwil w których byliście bliżej nieba. Dla nas każdy film to osobna historia o którą dbamy gdyż nikt nie doceni roli emocji w naszym życiu lepiej niż miłośnicy sportów ekstremalnych.

 

Filmy z samodzielnych skoków spadochronowych to nie tylko rozrywka. To również materiał edukacyjny którym warto się dzielić. Dzięki oglądaniu nagrań bardziej doświadczonych kolegów, często możemy zdobyć wiedzę która pomoże nam uniknąć błędów lub udoskonalić nasze umiejętności. 

podsumowując: