Filmowanie – rodzaje i różnice

Filmowanie – rodzaje i różnice. Przeczytaj charakterystykę każdej z opcji i wybierz najlepszą dla siebie. Ich ceny znajdziesz w CENNIKU. Niezależnie czy wybierzesz filmowanie z kamery tandem-pilota, czy filmowanie z dwóch kamer, na filmie będzie również Twoje przygotowanie do skoku, fragment lotu samolotem, lądowanie oraz wręczenie pamiątkowego certyfikatu. Następnie nasz super zdolny montażysta poklika, poprzycina, dołoży modną muzę i stworzy dynamiczny i ciekawy klip, do którego będziesz chętnie wracać. Muza na naszych filmach jest legalna, więc możesz swobodnie go udostępniać w sieci. Do filmu dołożymy jeszcze kilkadziesiąt zdjęć (są w pakiecie, nie da się ich zamówić osobno). Co więcej, na lotnisku lub w naszym sklepie online (o tutaj) możesz zamówić gadżety ze swoim zdjęciem ze skoku.

Filmowanie kamerą tandem-pilota (1 kamerą):


Twój tandem-pilot ma zamontowaną kamerę na nadgarstku i filmuje cały skok od wyskoczenia z samolotu do lądowania. Godnym uwagi jest fakt, że nasi rewelacyjni tandem-piloci mają ogromne doświadczenie w tworzeniu niezapomnianych ujęć. Zarówno podczas swobodnego spadania jak i podczas lotu na czaszy. Pamiętajcie, żeby od czasu do czasu zerknąć w kamerę 😉 W tej opcji możecie polecieć we dwoje w jednym wylocie. Wyskoczycie z zachowaniem separacji czasowej i przestrzennej ze względów bezpieczeństwa.

Filmowanie kamerą tandem-pilota i skoczka kamerzysty (2 kamerami):


Lecicie we troje: Ty, Twój tandem-pilot i skoczek kamerzysta. Następnie wyskakujecie z samolotu w tym samym momencie. Skoczek kamerzysta nagrywa skok od oddzielenia się od samolotu do otwarcia spadochronu oraz lądowanie. Z uwagi na względy bezpieczeństwa, skoczek kamerzysta nie może nagrać lotu na czaszy. Wynika to z faktu, że spadochroniarze nie mogą latać na czaszach na tyle blisko siebie, żeby nagranie było możliwe. Dlatego Twój tandem-pilot nagra lot na czaszy. W tej opcji w jednym wylocie może uczestniczyć tylko jeden tandem (pasażer, tandem-pilot, kamerzysta).

Przykładowe realizacje:

filmowanie z kamery tandem-pilota

filmowanie z dwóch kamer

Zapraszam do naszego sklepu, gdzie znajdziesz vouchery na skok w tandemie lub szkolenie spadochronowe oraz inne nasze usługi i produkty.

Dokładny opis skoku tandemowego znajdziesz tutaj, natomiast odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj.

Kończąc zapraszamy na nasze social media: FacebookInstagramYouTube