filmowanie rodzaje i różnice
Filmowanie skoku spadochronowego

Filmowanie – rodzaje i różnice

Filmowanie – rodzaje i różnice. Przeczytaj charakterystykę każdej z opcji i wybierz najlepszą dla siebie. Ich ceny znajdziesz w CENNIKU. Niezależnie czy wybierzesz filmowanie z kamery tandem-pilota, czy filmowanie z dwóch kamer, na filmie będzie również Twoje przygotowanie do skoku, fragment lotu samolotem, lądowanie oraz wręczenie pamiątkowego certyfikatu. Następnie nasz super zdolny montażysta poklika, poprzycina, dołoży modną muzę i stworzy dynamiczny i ciekawy klip, do którego będziesz chętnie wracać. Muza na naszych filmach jest legalna, więc możesz swobodnie go udostępniać w sieci. Do filmu dołożymy jeszcze kilkadziesiąt zdjęć (są w pakiecie, nie da się ich zamówić osobno). Co więcej, na lotnisku lub w naszym sklepie online (o tutaj) możesz zamówić gadżety ze swoim zdjęciem ze skoku.

Filmowanie kamerą tandem-pilota (1 kamerą):

Twój tandem-pilot ma zamontowaną kamerę na nadgarstku i filmuje cały skok od wyskoczenia z samolotu do lądowania. Godnym uwagi jest fakt, że nasi rewelacyjni tandem-piloci mają ogromne doświadczenie w tworzeniu niezapomnianych ujęć. Zarówno podczas swobodnego spadania jak i podczas lotu na czaszy. Pamiętajcie, żeby od czasu do czasu zerknąć w kamerę 😉 W tej opcji możecie polecieć we dwoje w jednym wylocie. Wyskoczycie z zachowaniem separacji czasowej i przestrzennej ze względów bezpieczeństwa.

Filmowanie kamerą tandem-pilota i skoczka kamerzysty (2 kamerami):

Lecicie we troje: Ty, Twój tandem-pilot i skoczek kamerzysta. Następnie wyskakujecie z samolotu w tym samym momencie. Skoczek kamerzysta nagrywa skok od oddzielenia się od samolotu do otwarcia spadochronu oraz lądowanie. Z uwagi na względy bezpieczeństwa, skoczek kamerzysta nie może nagrać lotu na czaszy. Wynika to z faktu, że spadochroniarze nie mogą latać na czaszach na tyle blisko siebie, żeby nagranie było możliwe. Dlatego Twój tandem-pilot nagra lot na czaszy. W tej opcji w jednym wylocie może uczestniczyć tylko jeden tandem (pasażer, tandem-pilot, kamerzysta).

Przykładowe realizacje:

filmowanie z kamery tandem-pilota

filmowanie z dwóch kamer

Skaczemy z lotniska w Krośnie!

Masz pytania? To świetnie! Zadzwoń, porozmawiamy 🙂

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

Sezon spadochronowy w Polsce

  • PAMIĘTAJ! jeżeli ważność Twojego vouchera na skok lub szkolenie kończy się między listopadem a kwietniem możesz go zrealizować najpóźniej w październiku z zastrzeżeniem zapisów
    regulaminu
  • UWAGA! w październiku i w kwietniu pogoda jest na tyle kapryśna, że realizacja vouchera może być utrudniona. Dlatego zaplanuj ją jak najszybciej po otrzymaniu vouchera, najlepiej w okresie, kiedy pogoda jest najlepsza, czyli w lecie 😉

 

Sezon spadochronowy w Polsce trwa zazwyczaj od kwietnia do października. Decyzja o otwarciu lub zamknięciu sezonu zawsze podyktowana jest warunkami pogodowymi. Nie mniej jednak nasze Vouchery na skok są dostępne w sprzedaży przez cały rok! Szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy chcieliby sprezentować niesamowite przeżycia, a właśnie ze względu na okres zimowy nie mogą. Kupując Voucher na skok ze spadochronem pamiętaj, że jego ważność zawsze wynosi rok od daty zakupu (realizacja jest możliwa wyłącznie w sezonie). Tak więc, w okresie poza sezonem możesz wręczyć prezent w postaci gotowego biletu na skok. Osoba przez Ciebie obdarowana ma szansę przeżyć niezapomniane emocje, jakie są związane ze skokiem spadochronowym. Co więcej, w terminie, który jej/jemu najbardziej będzie odpowiadał!