Partnerzy

Nasi Partnerzy

______________________________________________

 

 

 CrossFit stworzony został zarówno dla zawodowych sportowców jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w kierunku poprawy sprawności fizycznej oraz swojego zdrowia. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedza z zakresu treningu oraz korygują osoby ćwiczące. Za każdym razem czeka na Was inny trening łączący w sobie elementy gimnastyki, treningu kondycyjnego i siłowego! Wystartowaliśmy w 2013 roku jako pierwszy klub CrossFit na Podkarpaciu! Możemy się pochwalić profesjonalną i certyfikowana kadra instruktorska oraz cudownym obiektem mieszczącym się przy ulicy Boya-Żeleńskiego 15.

 

 reskart

RESKART Racing to największy w Rzeszowie halowy tor kartingowy. Tor powstał w centrum miasta przy ul. Hoffmanowej 19, na terenie fabryki ZELMER.
Cała flota składa się z 20 nowoczesnych i bezpiecznych gokartów firmy SODI. Prowadzimy szkółkę kartingową oraz organizujemy imprezy firmowe w salach z widokiem na tor.

Pokaż kartę RESKART i zgarnij rabat na skok!

 

 logo_helios_wersja_podstawowa_internet

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. W Rzeszowie obecnie mamy dwa kina Helios, jedno przy al. Powstańców Warszawy 14, a drugie w Galerii Rzeszów na ul. Piłsudskiego 44. Oba obiekty posiadają łącznie 10 klimatyzowanych sal kinowych, które pomieszczą około 2400 widzów. Sale wyposażone zostały w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający oraz najnowocześniejszą na świecie technologię Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.  Kino, oprócz regularnych projekcji, organizuje także projekty specjalne takie jak Kino Kobiet, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Poranki Filmowe oraz Nocne Maratony Filmowe.

 

13227063_1199230353429379_8991200581776904535_n

Park linowy oraz Beach Bar w Rzeszowie 

 

logo-car-rental-czerwone

 

CAR-RENTAL.PL to nowoczesna i dynamiczna firma oferująca usługi w zakresie wypożyczania samochodów osobowych, dostawczych, transportowych i busów. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie, a oddziały mieszczą się w Lublinie, Zamościu, Radomiu, Kozienicach, Kielcach, Tarnowie, Sandomierzu, Przemyślu, Sanoku i Nowym Sączu.

CAR-RENTAL.PL oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wynajmu pojazdów dla biznesu, firm, instytucji, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Swoim działaniem obejmuje obszar Polski południowo-wschodniej. W ofercie znajdują się takie marki samochodów jak: BMW, Fiat, Hyundai, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Skoda i Toyota.

Firma realizuje usługi: wypożyczenia auta zastępczego w okresie naprawy, wynajmu samochodu z kierowcą, podstawienia samochodu, wynajem samochodów na okres krótko, średnio i długoterminowy. Rezerwacja  samochodu odbywa się online, telefoniczne, oraz osobiście w siedzibie firmy.

strona internetowa: www.car-rental.pl

facebook: https://www.facebook.com/car.rentalpl/

telefon: 733 100 945

 

logo